Zimní dovolená na chalupě

Sáňkování pod okny

Na samotě u lesa

10 minut do stopy

Zimní dovolená 2023 na chalupě

Přijeďte  si užít pár dnů zimní relaxace na Šumavě. Naše chalupy Rajsko jsou na samotě u lesa, na krásném místě, kde srnky nakukují do talíře.  Sníh je opravdu bílý a třpytí všude kolem. Za slunného počasí se můžete na terase natáhnout do lehátka, zabalit do deky a jen tak pozorovat zasněženou krajinu.

Jižní terasa u chalupy

Jižní terasa u chalupy

Milovníci zimních sportů si ale také přijdou na své!  Několik lyžařských areálů v okolí,  kde si přijdou na své jak rekreační, tak sportovní lyžaři – podívejte se na tabulku na konci stránky. V Hartmanicích i v Kašperských Horách jsou výborné podmínky pro lyžařskou výuku dětí, včetně zkušených instruktorů.

Během 10 minut jste v upravované běžecké stopě u chaty Rovina, kde můžete také velmi pohodlně zaparkovat.  Běžecké stopy jsou napojeny do oblasti Prášilska a Železnorudska. Podívejte se na mapu běžeckých stop.

Děti můžou sáňkovat přímo u chalupy, boby jsou k dispozici zdarma.

 

 Ceny

Naše aktuální ceny najdete v ceníku. Víkend od 7.637 Kč , týdenní pobyt od 20.572 Kč  (podle počtu osob a termínu).

Rezervujte si vaši luxusní zimní dovolenou na Šumavě.

Možnosti lyžování:

Lyžařský areálVzdálenost autem Popis areáluVýhody a poznámky
Hartmanice Začátečníci až středně pokročilí. www.la-hartmanice.cz 5 minutMalý, ale příjemný areál kousíček od chalup. Pěkný svah, dětský areál s provazovým vlekem a lyžařskou školkou. Příjemný bufet, parkování zdarma. Minimum lidí. Velmi výhodné ceny.
Kašperské Hory Začátečníci až středně pokročilí. www.skikasperky.cz10 minutRodinný příjemný areál, parkování zdarma. Velmi hezké dětské hřiště - posuvný koberec, kolotoč ap. Pro naše hosty zde máme 20% slevu! Pořádáme zde vlastní lyžařsku školku.
Velký Javor začátečníci až pokročilí (sportovní) lyžaři www.arber.de (i česky)35 minutNejlepší lyžování na Šumavě (bavorská část). 2 červné sjezdovky (z toho jedna FIS), kabinka, sedačkové lanovky, krásný snowpark, parkování zdarma. Opravdu si to užijete. Děti do 6 let zdarma. Vyeďte nahoru a vyjděte na vrchol, nádherné výhledy.
Špičák začátečníci až pokročilí www.spicak.cz35 minutPěkné i když užší sjezdovky, sedačková lanovka. Trochu komplikoavné parkování, cca 250m od areálu. Nejprudší černá sjezdovka v ČR zvaná Šance. Trochu levnější než Velký Javor.

 

 

2 comments

  • Dobrý den,

    Jakaje kapacita chalupy? Kolik lidi zdezmuze přebývat?

    Děkuji

    Veronika

    • Dobrý den, kapacita celé chalupy je 14 lůžek. Více osob bychom v chalupě nechtěli. Děkujeme za pochopení. Hezký den Sabina Kmecová

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nepřehlédněte!

Přečtěte si o nás v médiích

Buďte s námi na facebooku

Doporučujeme

Lyžařský areál Hartmanice - 5 minut autem od chalup