Zimní dovolená na chalupě

Sáňkování pod okny

Na samotě u lesa

10 minut do stopy

Zimní dovolená na samotě u lesa

Přijeďte  si užít pár dnů zimní relaxace na Šumavě. Naše chalupy Rajsko jsou na samotě u lesa, na krásném místě, kde srnky nakukují do talíře.  Sníh je opravdu bílý a třpytí všude kolem. Za slunného počasí se můžete na terase natáhnout do lehátka, zabalit do deky a jen tak pozorovat zasněženou krajinu.

Jižní terasa u chalupy

Jižní terasa u chalupy

Milovníci zimních sportů si ale také přijdou na své!  Několik lyžařských areálů v okolí,  kde si přijdou na své jak rekreační, tak sportovní lyžaři – podívejte se na tabulku na konci stránky). Během 10 minut jste v upravované běžcké stopě u chaty Rovina, kde můžete také velmi pohodlně zaparkovat.  Běžecké stopy jsou napojeny do oblasti Prášilska a Železnorudska. Podívejte se na mapu běžeckých stop.

Děti můžou sáňkovat přímo u chalupy, boby jsou k dispozici zdarma.

 

 Lyžařská školka a program pro děti

Pokud přijedete  s dětmi, v termínu jarních prázdnin vám nabízíme jedinečnou příležitost přihlásit je do naší lyžařské školky. Výuka probíhá od pondělí do čtvrtka v nejlepším čase od 10 do 12 hodin v areálu Lišák v Kašperských Horách, kde jsou výborné podmínky pro děti, včetně vyhřívané klubovny. Naše lyžařská školka je „all inclusive“:

  • denně odvoz dítěte z chalupy na svah a zpět (s doprovodem dospělé osoby)
  • odvoz lyžařského vybavení na svah a zpět (před a po skončení celé výuky)
  • 4 x lyžařskou výuku 2 hod. pondělí  – pátek (přesuny jsou mimo)
  • vyhřívaná klubovna s možností úschovy lyžařského vybavení (nebudete muset nikam nic nosit)
  • svačina (teplý čaj, sušenky)
  • a především opravdový luxus 1 učitel na max. 3 začátečníky a 5 pokročilých

Odpoledne 2x v týdnu je pak pro děti připravený krásný program v našem  Nebespán boutique hotelu, kde je pro děti také tělocvična s herničkou.  Přečtěte si více o průběhu lyžařské školky ( na našem webu nebespan.cz).

Ceny

Naše aktuální ceny najdete v ceníku. Víkend od 4.724 Kč , týdenní pobyt od 14.465. Kč  (podle počtu osob a termínu).

Volitelné: Lyžařská školka  + program za 2.400 Kč (8 hodin lyžařské výuky + 2x odpolední program)

Rezervujte si vaši luxusní zimní dovolenou na Šumavě.

Možnosti lyžování:

Lyžařský areálVzdálenost autem Popis areáluVýhody a poznámky
Hartmanice Začátečníci až středně pokročilí. www.la-hartmanice.cz 5 minutMalý, ale příjemný areál kousíček od chalup. Pěkný svah, dětský areál s provazovým vlekem a lyžařskou školkou. Příjemný bufet, parkování zdarma. Minimum lidí. Velmi výhodné ceny.
Kašperské Hory Začátečníci až středně pokročilí. www.skikasperky.cz10 minutRodinný příjemný areál, parkování zdarma. Velmi hezké dětské hřiště - posuvný koberec, kolotoč ap. Pro naše hosty zde máme 20% slevu! Pořádáme zde vlastní lyžařsku školku.
Velký Javor začátečníci až pokročilí (sportovní) lyžaři www.arber.de (i česky)35 minutNejlepší lyžování na Šumavě (bavorská část). 2 červné sjezdovky (z toho jedna FIS), kabinka, sedačkové lanovky, krásný snowpark, parkování zdarma. Opravdu si to užijete. Děti do 6 let zdarma. Vyeďte nahoru a vyjděte na vrchol, nádherné výhledy.
Špičák začátečníci až pokročilí www.spicak.cz35 minutPěkné i když užší sjezdovky, sedačková lanovka. Trochu komplikoavné parkování, cca 250m od areálu. Nejprudší černá sjezdovka v ČR zvaná Šance. Trochu levnější než Velký Javor.

 

 

2 comments

 • Dobrý den,

  Jakaje kapacita chalupy? Kolik lidi zdezmuze přebývat?

  Děkuji

  Veronika

  • Dobrý den, kapacita celé chalupy je 14 lůžek. Více osob bychom v chalupě nechtěli. Děkujeme za pochopení. Hezký den Sabina Kmecová

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nepřehlédněte!

Přečtěte si o nás v médiích

Buďte s námi na facebooku

Doporučujeme

Lyžařský areál Hartmanice - 5 minut autem od chalup