Luxusní chalupy na Šumavě k pronájmu

Koupání v přírodním biotopu

Obklopeni přírodou

Odpočívejte a dobijte baterky

Moderní interiér plný světla

Chalupy Rajsko na titulní stránce Dům a zahrada 7/2013.

Chtěli jsme postavit domy, které by byly zajímavé, originální a odpovídaly požadavkům moderní doby, ale zároveň respektovaly krajinu, přírodu a historii regionu. Těší nás, že si naší snahy všimli lidé, kteří se tímto oborem zabývají v médiích,  a to dokonce i v zahraničí.

O chalupách Rajsko si můžete přečíst:

Archiweb – nejprestižnější web o architektuře v ČR

Designmagazin – první český on-line magazín o designu v České republice založený na nekomerční bázi a fungující na základě dobrovolného přispívání mnoha odborných redaktorů, externistů či jen zájemců o konkrétní obor

Holidayarchitecture.com - Chalupy byly v červenci 2013 vybrané i na  největší evropský web o zajímavých stavbách určených pro rekreaci.  Je nám ctí být po boku krásných staveb z celé Evropy….

Redakce MF Dnes vybrala Chalupy Šumava mezi 17 nejhezčích domů, které byly v roce 2012 dostavěny v Čechách a na Moravě. Chalupy byly publikovány v příloze DOMA v MF Dnes.

Chalupy Rajsko byly na obálce i uvnitř prestižního časopisu Dům a zahrada, jubilejní 200. vydání z července 2013. Celý článek ke stažení (2,95 MB): dum a zahrada 7 2013

    Napsat komentář

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *