Chalupy na Šumavě k pronájmu

Sáňkování pod okny

10 minut do stopy

Na samotě u lesa

Komfort a spousta místa

Přijeďte si užít zimu do chalup Rajsko!
Jsme sice na „samotě u lesa“ (ten klid!!), ale v blízkosti běžeckých stop i lyžařských areálů. Děti můžou sáňkovat přímo u chalupy, boby jsou k dispozici zdarma.

Možnosti běžeckého lyžování:

Během 10 minut jste v upravované běžcké stopě u chaty Rovina, kde můžete také velmi pohodlně zaparkovat. Běžecké stopy jsou napojeny do oblasti Prášilska a Železnorudska. Podívejte se na mapu běžeckých stop.

Možnosti sjezdového lyžování:

Několik lyžařských areálů v okolí, kde si přijdou na své jak rekreační, tak sportovní lyžaři – vše jsme přehledně sepsali do následující tabulky.

Lyžařský areálVzdálenost autem Popis areáluVýhody a poznámky
Hartmanice Začátečníci až středně pokročilí. www.la-hartmanice.cz 5 minutMalý, ale příjemný areál kousíček od chalup. Pěkný svah, dětský areál s provazovým vlekem a lyžařskou školkou. Příjemný bufet, parkování zdarma. Minimum lidí. Velmi výhodné ceny.
Kašperské Hory Začátečníci až středně pokročilí. www.skikasperky.cz10 minutRodinný příjemný areál, parkování zdarma. Velmi hezké dětské hřiště - posuvný koberec, kolotoč ap. Pro naše hosty zde máme 20% slevu! Pořádáme zde vlastní lyžařsku školku.
Velký Javor začátečníci až pokročilí (sportovní) lyžaři www.arber.de (i česky)35 minutNejlepší lyžování na Šumavě (bavorská část). 2 červné sjezdovky (z toho jedna FIS), kabinka, sedačkové lanovky, krásný snowpark, parkování zdarma. Opravdu si to užijete. Děti do 6 let zdarma. Vyeďte nahoru a vyjděte na vrchol, nádherné výhledy.
Špičák začátečníci až pokročilí www.spicak.cz35 minutPěkné i když užší sjezdovky, sedačková lanovka. Trochu komplikoavné parkování, cca 250m od areálu. Nejprudší černá sjezdovka v ČR zvaná Šance. Trochu levnější než Velký Javor.

Lyžařská školka a program pro děti

Pokud přijedete s dětmi, nabízíme Vám jedinečnou příležitost přihlásit je do naší lyžařské školky. Výuka probíhá každý všední den od 10 do 12 hodin v areálu Lišák v Kašperských Horách, kde jsou výborné podmínky pro děti, včetně vyhřívané klubovny. Naše lyžařská školka je „all inclusive“:

 • denně odvoz dítěte z hotelu na svah a zpět (s doprovodem dospělé osoby) – !! odvoz dětí i vybavení je v ceně i pro hosty ubytované v luxusních chalupách !!
 • odvoz lyžařského vybavení na svah a zpět (před a po skončení celé výuky)
 • 5 x lyžařskou výuku 2 hod. pondělí – pátek (přesuny jsou mimo)
 • přítomnost hlídací tety po celou dobu výuky
 • vyhřívaná klubovna s možností úschovy lyžařského vybavení (nebudete muset nikam nic nosit)
 • svačina (teplý čaj, sušenky)
 • a především opravdový luxus 1 učitel na max. 3 začátečníky a 5 pokročilých

Odpoledne je pak pro děti připravený krásný program v našem rodinném komplexu Nebespán café & apartments, kde jsou pro děti další vymoženosti, jako herna, tělocvična a výtvarná dílna. Na tento program máte 50% slevu, při rezervaci do 15.12. máte program úplně zdarma! Přečtěte si více o průběhu lyžařské školky ( na našem webu sumava-volnycas.cz)

Ceny

Týdenní pobyty v lednu už za 10.000 Kč !!, v únoru za 14.700 Kč.

Lyžařská školka + program při rezervaci do 15.12. 2013 jen za 1.990 Kč (10 hodin lyžařské výuky + 10 hodin programu), po 15.12. za 2.500 Kč.

Rezervujte si včas vaši luxusní zimní dovolenou na Šumavě.

  Napsat komentář

  Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Nepřehlédněte!

  Přečtěte si o nás v médiích

  Buďte s námi na facebooku

  Doporučujeme

  Lyžařský areál Hartmanice - 5 minut autem od chalup