Chalupy na Šumavě k pronájmu

Sáňkování pod okny

10 minut do stopy

Na samotě u lesa

Komfort a spousta místa

Prázdniny na samotě u lesa - vyjímečná letní dovolená na chalupě na Šumavě

chalupy rajsko sumava 11

Prožijte pohodovou a klidnou letní dovolenou na krásném místě na Šumavě, daleko od lidí. Naše chalupy jsou na samotě, obklopené jen přírodou, ale přitom s veškerým moderním vybavením včetně wifi. Jedinečná architektura na pozemku 1,5 ha.

Od letošní sezony 2023 budete mít navíc k dispozici krásný biotop, ve kterém se dá opravdu plavat a dokonce i skákat. Vedle biotopu je malé hřiště na fotbal nebo jiné hry a také ohniště, kde si můžete upéct třeba buřty.

A teď to nejlepší! Při rezervaci letního týdenního pobytu (červenec + srpen) do 31.5.2023 si můžete užít skvělou snídani formou bufetu v našem hotelu Nebespán v Kašperských Horách (10 minut autem).  Součástí snídaně je neomezená výběrová káva, kterou připravují naši baristé. Nabídka snídaně zdarma je pro celou rodinu, a hned 2 x za pobyt! Více o hotelu a snídani.

Díky výhodné poloze můžete navštívit spoustu zajímavých míst nejen na centrální Šumavě či šumavském podhůří, ale také na bavorské straně Šumavy. Doporučíme Vám ty nejlepší výlety a místa, která byste rozhodně neměli minout.

Podívejte se na fotogalerie:  Chalupy Rajsko   Místa a výlety

Dovolenou na chalupě můžete rezervovat pomocí rezervačního formuláře, nebo nám napište na e-mail: info@nebespan.cz

2 comments

  • Do you have available cottage for 5/6/7 nights for 5 people (4 adults 1 kid age of 11) between 15 – 24 of August?
    What are the prices?
    Regards
    Filip Nitendel

    • Hello, sorry to be so late with our answer we haven´t noticed your message. Yes we still have availability for your group from 14th of August. 6 nights is minimum. If you have any other questions or wishes, please contact us on our e-mail: info@nebespan.cz With kind regards Sabina Kmec, owner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nepřehlédněte!

Přečtěte si o nás v médiích

Buďte s námi na facebooku

Doporučujeme

Lyžařský areál Hartmanice - 5 minut autem od chalup