Luxusní chalupy na Šumavě k pronájmu

Koupání v přírodním biotopu

Obklopeni přírodou

Odpočívejte a dobijte baterky

Moderní interiér plný světla

 

Chalupy Rajsko v knize „Holidayarchitecture 2016″!

Máme velkou radost, že naše chalupy byly publikovány v krásné knížce „Holidayarchitecture selection 2016″. Kniha má podtitul „Special houses for the best weeks of the year“ (speciální domy pro nejlepší týdny v roce) a texty jsou v němčině a angličtině. Kromě chalup Rajsko v ní najdete další domy nebo i malé hotely, které vás zaujmou nejen svojí vyjímečnou architekturou a smyslem pro detail, ale také zajímavou lokalitou. Všechny v knize publikované domy (ale i řada dalších na stejnojmenném webu Holidayarchitecture.com) jsou k pronajmutí, a tak můžete objevovat zajímavá místa po celé Evropě a zároveň zažít na vlastní kůži zajímavou a originální architekturu. 

O většinu domů se starají přímo jejich vlastníci,  tj. lidé, kteří je nechali postavit. Jsou to lidé osvícení, přátelští  a se zájmem o poznávání jiných kultur. Své domy pronajímají mimo jiné i proto, že chtějí potkávat jiné zajímavé lidi a obohacovat tak svoje životy. Určitě se u nich budete cítit dobře.

holidayarchitecture

holidayarchitecture 2016 book

 

Knihu si můžete u nás exkluzivně koupit, a to buď přímo v našem Café Nebespán v Kašperských Horách, Náměstí 7 nebo vám ji zašleme poštou na vaši adresu. Cena knihy je 675 Kč / 25 EUR + případné poštovné.

Podívejte se na výňatek z knihy.

Objednávky na mailu: info@nebespan.cz nebo nám zavolejte na tel. 736 602 378.

 

 

  Napsat komentář

  Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Nepřehlédněte!

  Přečtěte si o nás v médiích

  Buďte s námi na facebooku

  Doporučujeme

  Lyžařský areál Hartmanice - 5 minut autem od chalup