Luxusní chalupy na Šumavě k pronájmu

Koupání v přírodním biotopu

Obklopeni přírodou

Odpočívejte a dobijte baterky

Moderní interiér plný světla

snidane nebespan web

Pokud se ubytujete v chalupách Rajsko, máte možnost využít služby našeho Boutique hotelu Nebespán v Kašperských Horách. Je to pouze 10 minut autem od chalup.

Ráno můžete začít skvělou 4* hotelovou snídaní. Podáváme ji formou teplého a studeného bufetu, s velkým výběrem skvělých, z velké části domácích produktů. Omelety, vejce 7 minut, naše uzená slanina, domácí marmelády, výběr skvělých uzenin, spousta domácích pomazánek, bábovky, croissanty, čerstvé ovoce i zelenina – prostě vše, na co si vzpomenete. Snídani si můžete odnést i do naší zahrady nebo posnídat na terase před Nebespánem s výhledem na kostel a historické náměstí.

Třešničkou na dortu je káva, ať je to filtrovaná káva nebo kávové nápoje na bázi espressa. Vždy vám ji připraví na vysoké úrovni naši baristé, a to vždy z té nejlepší výběrové kávy, kterou nám dodávají skvělé pražírny Coffeesource a Michal Křížka. Množství vypité kávy je na vás, protože v rámci snídaně je konzumace kávy neomezená!

Cena pro naše hosty za tento výběr a kvalitu je opravdu více než příznivá, a to 200 Kč pro dospělou osobu a 100 Kč pro dítě do 10 let. Rezervace 24 hodin předem nutná na tel. 603 255 563 nebo nám napište na mail: info@nebespan.cz

PS důležité: Provozní doba hotelu Nebespán je jen od velikonoc do konce října, v hlavní sezoně červenec a srpen máme otevřeno každý den, mimo tyto měsíce potom vždy snídaně jen v sobotu a v neděli, nebo na základě předchozí dohody.

  Napsat komentář

  Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Nepřehlédněte!

  Přečtěte si o nás v médiích

  Buďte s námi na facebooku

  Doporučujeme

  Lyžařský areál Hartmanice - 5 minut autem od chalup